Jako přímý dovozce máme nově v nabídce novou kolekci vinylových podlah se skelným vláknem od fi. Tarkett - iD Selection 40, iD Inspiration 55-70 za ceny již od 520 kč vč. DPH

VYTVÁŘÍ JEDINEČNÉ INTERIÉRY iD Selection 40 luxusní vinylová podlaha vám pomůže vytvořit kreativní a všestranně jedinečné interiéry v pečlivě vybrané škále 30 barev a vzorů dřeva a dlažby. Profesionální kvalita pro domácí zátěž a lehký provoz komerčních prostor. iD Selection 40 jsou vysoce kvalitní a pohodlné podlahy.


INSPIRACE TVOŘENÁ DLE POTŘEB ZÁKAZNÍKA Objevte neomezené možnosti návrhů řady iD Inspiration 70 pro vytvoření prostorů, které tvoří image značky, vyvolávají emoce a pozitivně formují zkušenosti zákazníků.S iD Inspiration 55, jsou prozkoumány neomezené možnosti návrhů.


EVROPSKÝ DESIGN & NĚMECKÁ VÝROBA Selection 40 je kreativní kolekce navržená naším návrhářským týmem v Evropě podle nejnovějších trendů. Výroba probíhá v Německu - v zemi, která patří mezi nejlepší ve své třídě průmyslové odbornosti. To zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou životnost podlahy, aktivní distribuci a vynikající služby zákazníkům.

EcoMat s.r.o.
Jana Skácela 433, 67401 Třebíč
tel. 605 133 276
Vyrobilo Vergilio
Copyright © 2019 EcoMat s.r.o.
EcoMat s.r.o. | Jana Skácela 433 | Třebíč Mapa info@ecomat.cz