Ecomat.cz  »  Proč k nám?

Zkušenosti, široký sortiment a služby

Již od svého založení se zabýváme projekční činností společně s prodejem stavebních materiálů a interiérů včetně realizace. U nás najdete veškěrý materiál na stavbu od projetu až po posední kliku.


Již při návrhu stavby v rámci studie využíváme našich znalostí získaných množstvím realizací interiérů. Tyto znalosti nám umožní navrhnout Vaši stavbu dle nejnovějších trendů, které uvidíte přímo na naší vzorkovně. V případě, že si od nás necháte vypracovat projektovou dokumentaci, získáte další výrazné slevy na stavební materiál a interiéry. Dostáváte jedinečnou šanci, jak postavit či zrekonstruovat rodinný dům či byt svépomocí, pod dohledem odborného projektanta, který vám poradí v návaznosti na vypracovaný projekt s výběrem stavebních materiálů a interiérů za bezkonkurenční ceny.


Jsme přímým dovozcem vinylových podlah jednoho z nějvětších výrobců podlahovin na světě fi. Tarkett do České republiky.

V naší vzorkovně najdete produkty od výrobců dvěří MASONITE, SAPELI, PRÜM, dále podlahové krytiny Quckstep, TARKETT, KRONOTEX, PARADOR, THERMOFIX, NOVILON, EUROPARKETT, DLH, MAGNUM a další doplňky, jako je kování, lišty apod. Nabídneme Vám i širokou paletu zahraního nábytku Asko, nebo lehčený obkladový kámen a obkladové materiály Wild Stone, trasový systém Grenadeck. Všechny produkty, které máme v nabídce si můžete osahat a poradit se s našimi odborníky na vhodném využití pro Váš domov. Pro dokonalé dotvoření interiéru si může vybrat z mnoha vzorů tapet od fi. A.S. Création, PATIFIX, Papermoon, WIZARD+GENIUS.

Nabízíme kompletní rekonstrukci bytového jádra na klíč včetně projektu a vyřízení povolení na příslušných úřadech.


Realitní kancelář ECOMAT zajišťuje nákup a prodej nemovitostí, pronájmy, správa nemovitostí, energetický štítek budovy - PENB, odhady nemovitostí.Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou katalogové stavebniny - můžete si u nás vybrat v podstatě cokoli, co potřebujete na Vaši stavbu a my Vám zboží v co nejkratší době doručíme na místo určení za bezkonkurenční ceny.

K prodávaným produktům nabízíme všechny doplňkové služby - odbornou montáž podlah, dveří, obkladů... se vším Vám rádi poradíme a zrealizujeme. Můžete využít i služeb projekční kanceláře.


EcoMat s.r.o.
Jana Skácela 433, 67401 Třebíč
tel. 605 133 276
Vyrobilo Vergilio
Copyright © 2019 EcoMat s.r.o.
EcoMat s.r.o. | Jana Skácela 433 | Třebíč Mapa info@ecomat.cz